Už TRETÍ úspešný projekt K VECI :) Do Bernolákova príde Fotománia a spolu s ňou ďalších 560 Eur :) Dokopy za 1,5 roka činnosti sme na projektoch pre Bernolákovo získali už vyše 3800 Eur :)

28.06.2012 18:52

Priatelia, oslavujeme :)

V poradí už tretí projekt podaný v zamestnaneckom grantovom programe (tentokrát v Nadácii Orange a prostredníctvom Mgr. Jakuba Hábu)

je úspešný.

560 Eur príde do Bernolákova a bude sa fotiť a fotiť a fotiť a fotiť :)

 

Štelujte, čistite, chráňte si fotoaparáty cez letné dovolenky na jeseň, priatelia :) V septembri štartuje Fotománia v Bernolákove.
 
Ide sa fotiť Bernolákovo.
 
Každý z Vás môže byť tvorcom jedinečnej fotoknihy :) Čítajte nižšie :)
 

 

Fotka je menej kvalitná, prikladám preto text:

Cieľom predkladaného projektu je povzbudiť občanov Bernolákova v tvorivej činnosti – vo fotografovaní, podporiť ich v záujme o spoznávanie obce, v ktorej žijú a upevniť v nich pocit hrdosti na našu obec.  Realizáciou súťaže „Fotománia v Bernolákove“ by sme radi zapojili občanov ako celok do tvorby prezentačného materiálu o našej obci. Obec sa každým rokom rozrastá, nastáva jav, kedy obyvatelia jedného konca obce  nevedia ako vyzerá druhý koniec obce. Prostredníctvom vhodne nastavených tém na fotenie by sme chceli dosiahnuť, aby sa ľudia prešli po našej dedine a odkrývali jej krásy svojimi očami prostredníctvom objektívu fotoaparátu. Výsledkom tohto projektu bude fotokniha vhodne uložená na Obecnom úrade a v knižnice obce, kde si ju návštevníci budú môcť pozrieť. Radi by sme prezentovali túto knihu ako jednoznačný propagačný a informačný materiál o Bernolákove, ktorý vzišiel z priamej aktivity občanov. Popri erbe, vlajke a pečiatke nech je táto fotokniha ďalšou pomyselnou insígniou  Bernolákova z dielne priamo občianskej.  Zároveň chceme v občanoch budovať pocit hrdosti na obec, v ktorej žijú, nakoľko ich vlastné fotky budú propagovať obec.

Tešíme sa, veľmi :)

S pozdravom

Richard Červienka