Projekt obnovy detského ihriska na Družstevnej ulici v Bernolákove.

10.08.2011 23:46

Dňa 21.7.2011 som oslovil starostu obce i jeho zástupcu vo veci našeho záujmu reagovať na výzvu Centra pre filantropiu v rámci 7. ročníka programu "Tu sa nám páči tu chceme žiť". V projekte sa uchádzame o 1660 EUR a chceme ich použiť na obnovu detského ihriska na Družstevnej ulici. Ešte v ten deň mi odpísal JUDr. Bečica toto:
"Dobrý deň
ďakujeme za iniciatívu. Spoluprácu a podrobnosti pri vypracovaní projektu je možné dohodnúť s pani E. Molnárovou.
JUDr. Bečica"
Takže sme pripravili tento projekt (...viď nižšie). Dnes som ho odoslal do Centra pre filantropiu. Držte palce nech to vyjde :)


Ešte ma pani Molnárová upozornila, že nakoľko ide o obecné priestranstvo je nutné poslať žiadosť na obecný úrad a žiadať starostu o stanovisko. Táto žiadosť bola podaná 29.7.2011 (viď nižšie). Nakoľko čas beží a do uzávierky projektov sa nebezpečne kráti (projekt musia mať v Centre pre filantropiu na stole už 16.8.2011), poslali sme projekt s vyjadrením pána Bečicu (zástupcu starostu), ktoré som tu odcitoval vyššie. To znamená, že odpoveď na našu žiadosť stále nemám, očakávam ju však kladnú (po vyjadreniach zástupcu starostu JUDr. Bečicu). Veď prečo by sme nemohli pomôcť, keď môžme :) , že?

Zdraví vás všetkých Rišo Červienka

 

Prikladám projekt:

(kliknutím na prvú fotku budete presmerovaní do celého albumu na našom facebookovom profile)

 

Prikladám žiadosť na Obecný úrad: