Ohlásenie kandidatúry na starostu obce a poslanca obecného zastupiteľstva

21.09.2014 17:12

Dobrý deň vážení spoluobčania,

dovoľte mi, aby som sa poďakoval všetkým, ktorí podporujú moju kandidatúru v komunálnych voľbách 2014.
Vďaka tejto podpore môžem teraz oficiálne ohlásiť, že kandidujem na post starostu obce Bernolákovo i na poslanca obecného zastupiteľstva obce Bernolákovo ako nezávislý kandidát. 

Zároveň si vás dovolím, už takto v predstihu, vyzvať, aby ste dňa 15.11.2014 prišli voliť. Tieto voľby sú pre Bernolákovo veľmi dôležité. Len vy a nikto iný máte možnosť v tento deň ovplyvniť dianie v našej obci na ďalšie 4 roky. Vy máte v rukách tú rozhodujúcu silu, aby ste vybrali cestu, ktorou sa obec vydá v najbližšom období. 

V nasledujúcich týždňoch bude profil občianskeho združenia K VECI  na facebooku i web stránka www.kveci.sk žiť komunálnymi voľbami v našej obci. 

Všetkým kandidátom na starostu obce a tiež všetkým kandidátom na poslancov do obecného zastupiteľstva ponúkame možnosť prezentovať svoje volebné materiály na web stránke K VECI a facebookovom profile K VECI. 
Materiály pošlite mailom na adresu: ozkveci@gmail.com najneskôr do 26.10.2014 v rozsahu jednej strany formátu A4, riadkovanie 1, písmo veľkosti 14, druh písma Times New Roman. Zverejnené budú v období oficiálnej predvolebnej kampane, t.j. od 30.10.2014 do 13.11.2014.

S pozdravom

Richard Červienka