Keď nespokojní voliči prskajú od zlosti

03.10.2014 19:57

Keď nespokojní voliči prskajú od zlosti

Nespokojní voliči (tak sa podpísali), t.j. voliči, ktorí nestrávili, že starosta v novembri 2013 prehral poslanecké voľby do BSK, pred časom rozširovali po obci letáky, kde sa silou mocou snažili zdiskreditovať moju osobu a naopak glorifikovať osobu pána starostu. Ich názor im neberiem, aj o tom je demokracia, i keď lži nespokojných voličov viem ľahko vyvrátiť a uviesť na pravú mieru. Demokracia je ale aj o tom, že ja za názor nikoho ani netrestám, ani neprenasledujem. Chápem aj to, že mojou otvorenou kritikou ich vodcu som pre nich úhlavný nepriateľ. V mene všetkých, ktorých oklamal, prenasledoval, ktorým nespravodlivo ublížil, chcem na margo spôsobu konania nášho pána starostu odcitovať, v akom svetle ho nespokojní voliči vo svojom letáku vidia: „Sme presvedčení vážení občania, že viac záleží na správnom rozvoji našej obce človeku, ktorý tu žije od narodenia, robí pre našu obec všetko so vztýčenou hlavou a čistým srdcom...“ A že si vážia človeka a politika, ,,ktorý jedná čestne, otvorene, má čisté srdce a pevné morálne zásady“.

Plne súhlasím, že človeka s takýmito vlastnosťami si naozaj treba vysoko vážiť. A preto si pána Poóra v žiadnom prípade vážiť nemôžem!

Mgr. Richard Červienka