Ďakujeme za spoluprácu :)

21.08.2012 07:45

Podporme projekt ZŠ v Bernolákove :) Hlasovanie trvá do 19.8.2012.

Priatelia, pomôžte zahlasovať za projekt ZŠ v Bernolákove: "Mozog potrebuje kyslík - pod stromami nám to myslí."
Postup:
Okopírujte si link (uvedený tu dolu) do hornej lišty svojho počítača. Presmeruje Vás to priamo na projekt ZŠ Bernolákovo. Potom do formulára hlasovania zadáte svoje telefónne číslo a príde Vám SMS-kou zdarma kód, ktorý napíšete do toho istého formulára a tak zahlasujete. Prosím pokiaľ nezadáte kód a nezahlasujete neopúšťajte stránku www.sppolocne.sk.
Podporu získajú projekty, ktoré získajú najviac hlasov. V prvom kole ZŠ uspela a ocitli sa medzi 240 vybranými projektami z celého Slovenska, ktoré postúpili do on-line hlasovania (80 projektov západné Slovensko, 80 projektov stredné Slovensko a 80 projektov východné Slovensko). Z každého kraja Slovenska podporu získa minimálne 10 projektov a budú to tie, ktoré od Vás získajú najviac hlasov. Teda šanca získať finančné prostriedky tu je. Preto ak môžete - pomôžte. Poproste o hlasovanie aj všetkých svojich priateľov a známych. Hlasovanie je viazané na telefónne číslo, z jedného čísla sa dá poslať len jeden hlas. Využime túto jedinečnú príležitosť a pomôžme ZŠ v Bernolákove vyhrať projekt :) Ďakujeme :)

https://www.sppolocne.sk/sk/prihlasene-projekty/detail-projektu/620

 

Upútavku na hlasovanie za tento projekt nájdete i na našom facebookovom profile a tiež na webovj stránke obce Bernolákovo.