Ach, jaj, ten náš starosta... Miesto toho aby odpovedal na jednoduché otázky, radšej útočí.

07.05.2012 17:14
Tak na túto vyčerpávajúcu odpoveď sme čakali prosím pekne, vyše mesiaca. Nechápem prečo by som sa nemohol (ako v prvom rade občan tejto obce) pýtať na penzión Pohoda, resp. prečo sa mi nedostalo adekvátnej odpovede.
Vážený pán starosta,
práveže sa vkuse mení zaradenie stavby. Raz je to len penzión potom aj sociálne byty. No kto sa v tom má vyznať? Aj toto bola jedna z otázok. Že čo to vlastne bude? Miesto toho, aby ste si dali vypracovať 13 odpovedí na otázky občana tejto obce, Vy sa radšej znížite k špekuláciám typu: "položené otázky sú zrejme len účelové, ktoré smerujú k narúšaniu plynulého riešenia a zavádzania občanov našej obce a nie k pomoci riešenia starostlivosti poskytovania sociálnych služieb najmä pre občanov Bernolákova."
To nemyslíte vážne? Položené otázky narúšajú Vaše osemročné plynulé riešenia a sú účelové?
Sú to obyčajné otázky, nič viac a nič menej. Vy by ste ich mali zodpovedať ľavou zadnou, nakoľko sa už 8 rokov venujete tejto problematike. Miesto toho radšej špekulujete nad akousi účelovosťou. Otázka = odpoveď. Nič viac som od vás nechcel.
Alebo tnem do živého keď sa tak štorcujete???
Aspoň niečo predpokladáte správne. K VECI je erudované s patričným intelektuálnym zázemím. No napriek tomu nevieme všetko. A zaujíma nás všetko. Pýtame sa, na tom nevidíme nič zlé. Keď už aj kladenie otázok rozlišujete, špekulujete nad otázkami a neodpovedáte na ne, tak potom je to už s Vami veľmi zlé.
Okrem toho my v združení aj pracujeme, sme s rodinami, nemôžeme všetok svoj voľný čas venovať činnosti K VECI. Aj preto očakávame od Vás a platíme kráľovsky (2500 eur mesačne), že aspoň odpoviete na jednoduché otázky.
....a Vy takto, pán starosta :)
 
 
Tu je vyčerpávajúca odpoveď starostu obce:
 
 
Toto sú otázky, na ktoré sme dnes (ne)dostali odpovede od pána starostu obce Bernolákovo.
Toto sú otázky, priatelia, na ktoré sa v žiadnom prípade neodpovedá lebo sú účelové a narúšajú plynulé riešenia. Zrejme sú vo vysokom stupni utajenia alebo ani divá morka netuší, čo s penziónom vlastne bude....?
...že si tak erudované občianske združenie K VECI mohlo vôbec dovoliť niečo sa opýtať pána starostu....!
 
 
Hlavne, že ho máme splácať 30 rokov, ale božechráň sa na niečo pýtať. Tak len plaťme, občania. A psssssssssst! Už ani slovo! Pán starosta sa hnevá,
bu bu bu.